Uwaga! Wszystkie teksty i zdjęcia chronione są prawami autorskimi. Kopiowanie, rozpowszechnianie bez zgody autora blogu zabronione.
Koty z katowickiego schroniska www.azyl.org - Kocie Strony CICHEGO KĄTA Kšcik Pupila - Sklep dla miłośników Psów i Kotów
Blog > Komentarze do wpisu

Cze!

Heja, to ja! Mironek. Pozwolili mi zagadać do Was na blogu. Z doskoku wpadam, bo energia mnie roznosi. I nawet noska nie umyłem, he he, ale szejm! Piszę z mojego nowego domu. Oni, ludzie znaczy się, mówią, że to już na zawsze i na wieczność. Nie wiem, co to wieczność, ale dom mi się podoba. No to nara! Piłka już czeka.

kocizaulek.blox.pl

sobota, 25 stycznia 2014, nougatina1

Polecane wpisy

  • Jak się zakochać, to tylko wiosną

    Jasmina ma adoratora. Adorator zakochał się w niej w zeszłym roku. Wodził maślanym wzrokiem, podążał krok w krok (ale zawsze z należytym szacunkiem i wzorową od

  • Dzień kota

    Wszystkim Kotom życzymy własnych domów, własnych kanap i własnych ludzi. A ludziom szczęścia, jakie dają Koty.

  • Coś się święci

    Czujemy z Jasminą przez futro, że ludzie coś knują. Kupili nam szeleszczący tunel. Że niby taki fajny i na pewno nam się spodoba. Że zawsze chciałyśmy taki mieć

Komentarze
2014/01/25 17:09:28
Cześć Miron, nie bądź taki małomówny i opowiedz więcej, np. jak Ci się układa z dziewczętami? I skąd się wziąłeś przystojniaku? Głaski dla Was wszystkich!
-
2014/01/25 21:48:45
Mironkowi spodobało się pisanie, więc pewnie opowie wszystko ze szczegółami. W skrócie napiszę tylko, że Sissi zaakceptowała go prawie od razu, natomiast Jasminka do tej pory ma... hmm... delikatnie mówiąc wątpliwości. Ale do łapoczynów nie dochodzi, więc źle nie jest ;)
-
2014/01/25 22:00:05
Piękny jest, nawet z nieumytym noskiem;-)))
-
2014/01/25 22:01:43
Też tak uważamy :) A nosek miał myty dwa razy w ciągu ostatniego tygodnia i ciągle się brudzi. Widać chłopcy tak mają ;)